Google Adwords Danışmanlığı

Eğer siz de reklamcılık faaliyetleriniz için Google Adwords sistemini kullanıyorsanız, binlerce liranızı farkında olmadan boşa harcıyor olabilirsiniz. Yüksek maliyet ve düşük geri dönüş sistemi yerine, sizleri düşük maliyet ve yüksek geri dönüş sistemi ile tanıştırıyoruz. Bırakın Google Adwords reklam hesaplarınızı, alanında uzman ekibimiz yönetsin ve böylece reklam bütçenizi olabilecek en iyi şekilde kullanmanızı sağlayalım. Ekibimizin amacı, sitenize düşük maliyetli ve yüksek kaliteli trafik sağlayarak, satışlarınızı artırmaktır.

Diğer Firmalardan Farkımız Ne?

Google Adwords reklamcılığı için izlediğimiz stratejinin temelinde, sizin satışlarınızı artırmak için en uygun reklam harcamalarını yapmak yer alıyor. Ekibimiz öncelikli olarak sitenizi analiz ediyor, müşteri kitlenizin sıkça kullandığı arama terimlerini belirliyor ve size en çok satışı getirecek şekilde bu anahtar kelimeler için reklam çalışmalarına başlıyor.

  • Daha Fazla Trafik: Reklam kampanyalarınızı oluşturmak ya da iyileştirmek için, aynı veya daha düşük maliyet ile, sitenize daha fazla trafik çekmeyi amaçlıyoruz.
  • Daha İyi Trafik: Sitenize gelen trafiğin kalitesi, her şey den önemlidir. Reklam kampanyanızı gereksiz kelimelerden arındırarak, satış odaklı ve düşük maliyetli anahtar kelimeler için çalışıyor ve sitenize yönlenen trafiğin kalitesini artırıyoruz.
  • Daha Düşük Maliyet: Gereksiz reklam harcamalarını belirleyerek bunları ortadan kaldırıyoruz ve reklam bütçenizi en iyi şekilde harcamanız için uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.
  • Daha Yüksek Dönüş Oranı: Reklam maliyetlerinizi aynı seviyede tutarak ya da daha aşağı çekerek, satışlarınızı eskiye göre artırmayı amaçlıyoruz. Şirket profilinize uygun, etkili reklam kampanyaları oluşturuyoruz.
  • Daha Hızlı Dönüş: Firmanız için oluşturacağımız Google Adwords kampanyaları, kısa sürede dönüş alabileceğiniz ve satış rakamlarınıza etkilerini hızlıca görebileceğiniz kampanyalar olacaktır.

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak;

  • Reklam kampanyalarınızı sıfırdan oluşturabiliriz
  • Mevcut kampanyalarınızı yeniden yapılandırabiliriz
  • En yüksek dönüş oranını yakalamak için, kampanyalarınızı yönetebiliriz
Reklam Kampanyalarımı Kim Yönetecek?

Rakiplerimizden en önemli farkımız, reklam kampanyalarınızı otomatik sistemlere bağlı olarak değil, uzman ekibimiz tarafından manuel olarak yönetmemizdir. Böylece her gün kampanyalarınız düzenli olarak incelenir ve daha iyi hale getirmek için sürekli olarak çalışılır.

Google Adwords Danışmanlığı Hizmeti Almak İstiyor Musunuz?

Firmanıza ve müşteri kitlenize özel olarak hazırlanmış, düşük maliyetli ve yüksek getirili bir reklam çalışması istiyorsanız, siz de Google Adwords danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İletişim için info@seotif.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0850 303 90 12 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.