Kod Optimizasyonu

Kod optimizasyonu, sitenizin toplam tarama hızını ve yükleme hızını geliştirir. Temiz bir kod düzeni için çok çaba sarf etmek gerekir. Kod optimizasyonunun size sağladığı çeşitli faydalar vardır. Eğer bunları kaçırırsanız arama sonuçlarında çok gerilerde kalırsınız. Rakipleriniz sitelerinde bunlardan faydalanıyor fakat siz uygulamıyorsanız, onlara yetişmeniz oldukça zor olur.

Kod Optimizasyonunun Faydaları

İçerik optimizasyonu, görüntü optimizasyonu, site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon yaptığımız gibi, daha iyi performans ve arama motorlarında daha iyi sonuç için sitenizin ya da bloğunuzun da kod optimizasyonunu yapıyoruz. Ağ yöneticileri kod optimizasyonuna genellikle fazla önem vermezler ve bunun üzerine çok yoğunlaşmazlar. Ancak bu işlem, web sitesi optimizasyonunun en önemli unsurlarından biridir. Google, kod optimizasyonu konusunda oldukça katı bir tutum sergilemeye başladı.

  • Kod optimizasyonu, sitenizin toplam tarama hızını ve yükleme hızını geliştirir.
  • Sitenizin genel performansı önemli ölçüde artar.
  • Arama motoru sıralaması iyileşir.

Yıllardır bir web siteniz var ve hala herhangi bir kod optimizasyonu hizmeti almadıysanız bugün almanızın tam vakti. Aksi takdirde çok şey kaçırırsınız.

Kod Optimizasyon Hizmetimiz ile Ne Teklif Ediyoruz?

Inkreate olarak, size ve işletmenize yarar sağlayacak hizmetler sunuyoruz.Bu amaçla, her web sitesi ve blog için olmazsa olmaz bir unsur olan kod optimizasyonunu geliştirdik.

  • Uzman bir programcı, bir şeyin eksik, standarda uygunsuz veya düzgün olup olmadığını inceleyecek ve bu tür sorunları giderecektir. Sizin temanızı, tasarımınızı ya da web sitenizin herhangi bir bölümünü değiştirmediğimizden yalnızca sorunları düzelttiğimizden emin olabilirsiniz.Bunun sonucunda, sitenizin hızı ve performansı büyük orandı iyileşme gösterir.Farkı fark edeceksiniz.
  • Bir SEO uzmanı açıklamalar, anahtar kelime etiketleri, odak anahtar kelimeler, HTML, görüntü optimizasyonu ve diğerleri üzerine odaklanarak web sitenizin site içi optimizasyonunu inceler.
  • Asıl odak noktamız HTML kodları. İki büyük fayda olan site hızında artış ve arama motorlarında daha iyi bir sıralama yakalayabilmeniz için bir kod sisteminizi geliştirmeyi hedefliyoruz.
  • Değersiz, gereksiz ve zayıf kodlar kaldırılır ve yerlerine yenileri konur.
  • Başlıklar, görüntüler, videolar, anahtar kelime etiketleri vb. güncellenir ve düzeltilir.
  • Seotif.com ekibi olarak öneri ve düzenlemelere her zaman açığız. Ayrıca işinizi mümkün olan en kısa zamanda bitiriyoruz.