SEO Uyumlu Basın Bültenleri

Haber yapın. Haber olun.

Dünya genelindeki milyonlarca insan haberlere NYTimes.com, CNN.com, Google Haberler, Bing ve Yahoo! Haberler gibi en yüksek sıralamalı sitelerden ulaşıyor. Şimdi siz de Seotif.com’un yazdığı profesyonel SEO basın bülteni amaçlı içerik metinleri ile bu sıralamalara girebilirsiniz. SEO basın bülten yazıları, okuyucuların ilgisini çeker ve sizin internetteki varlığınızı güçlendirir.

Özenle yazılmış, kolay paylaşılabilir ve SEO ile optimize edilmiş basın bülteni yazıları, imajınızı güçlendirmek ve marka ve sitenizin görünürlüğünü geliştirmek adına önemlidir. Seotif.com’un optimizasyonu ve basın bülten yazıları ile sizi en yüksek sıralamalarda bulunan haber sitelerine taşıyacağız. Optimize edilmiş SEO basın bültenlerimiz günlük olarak internete giren ve güncel haber ve firmalardan haberdar olmak için haber arama motorlarını kullanan gazetecilerin firmanızı tanımasını sağlar.

Basın Bülteni Yazımı – Etkili bir Arama Motoru ve Sosyal Medya Tanıtım Aracı

Basıl bülteni SEO’su, başarılı bir SEO kampanyası adına pek çok fayda sağlar. Halkla İlişkiler ekibimiz hedef kitlenizi daha iyi kavrayabilmenizi sağlar ve pazarlama hedeflerinize göre basın bülten stratejinizi belirlemede SEO Muhasebe Müdürünüz ile birlikte çalışır. Kitlenizi hedefleyen ve blogger ve gazetecilerin ilgisini çeken anahtar kelimelerin entegre edildiği etkili yazılı içerik sunuyoruz.

Hedef Piyasanızın Dikkatini Çekin

Bir ürün veya hizmet mi sunuyorsunuz? Etkili basın bülteni içerik yazıları ile hedef kitlenizi yakalayın. Bir sergi veya fuar mı düzenliyorsunuz? Basın bülteni yazıları basında sizi yer ederek etkinliğinizin duyulmasına yardımcı olur. Pazarlama hedefiniz ne olursa olsun, basın bülteni yazmak yatırımınız adına somut bir sonuç verecektir. Online basın bültenimiz ile hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

SEO ile Optimize Edilmiş Basın Bültenleri Raporu

Basın bülteni yazmak yalnızca işimizin bir parçası. Bülteninizi yazıp, optimize edip paylaştıktan sonra, firmanızın imajını en iyi şekilde güçlendirme adına sonuçları takip ediyoruz. Basın bülteninizin kapsamını gösteren istatistikler şunların analizi ile oluşturulmaktadır:

  • Online görüntülemeler – SEO basın bülteninizin görüntülenme sayısı
  • Bülten paylaşımları – SEO basın bülteninizin diğer siteler tarafından yapılan yeniden paylaşım sayıları
  • Medya görüntülemeleri – SEO basın bülteninizin medya üyeleri tarafından görüntülenme sayısı
  • SEO organik tıklamalar
  • Yönlendiren siteler
  • Coğrafi görünürlük

SEO ile optimize edilmiş basın bülteni metodolojimiz size tüm aramalarda anahtar kelime görünürlüğü kazandırır. Online basın bültenleriniz sitenizin ziyaretçi sayısını artıracaktır. Ayrıca size e-posta adreslerini verecek, online form dolduracak ve en önemlisi de sizden alışveriş yapacak kişi sayısı da artacaktır.

İnsanlar Haberlerinizi Nasıl Bulacak?

Habere değer, optimize edilmiş basın bültenlerinin online haber sitelerinde yayınlanması firma görünürlüğünü yüksekte tutar. Basın bülteni yazıları sizin adınıza sürekli yenilikçi ve otoriter bir ad kazandırır. Seotif.com, basın bültenlerinizi en üstteki arama terimleriniz için optimize eder. Böylece ürün veya hizmetinizi satın almaya hazır, daha kaliteli ziyaretçiler tarafından bulunabilirsiniz.

Firmanız Sürekli İlgi Merkezi Olsun

Seotif.com tarafından düzenli olarak optimize edilen basın bültenleri ile firmanızın sürekli ilgi merkezi olmasını sağlayacağız. Yazar ekibimiz en iyi fikirleri, haberleri ve konuları bulmak için sizinle çalışır ve daha sonra etkili basın bülteni yazma ve pazarlama tekniklerini kullanarak en iyi sonucu sağlamaya çalışır.